PRACOWNICY​

Rozwój naszej firmy opieramy na profesjonalnym zespole pracowników. To kluczowa wartość Przedsiębiorstwa AGAT SA.

Zatrudniamy kompetentną i wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną. Dysponujemy specjalistycznym i nowoczesnym wyposażeniem technicznym i pomiarowym, własnym biurem projektowym, sekcjami pomiarowymi i rozruchowymi oraz własnym zapleczem transportowym. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia budowlane, dozorowe i pomiarowe do pracy przy wszystkich rodzajach napięć w energetyce.

Firma przywiązuje dużą wagę do ustawicznego szkolenia swoich pracowników, organizuje kursy uzupełniające ich wiedzę i umiejętności. Nasi pracownicy biorą udział w licznych sympozjach i konferencjach tematycznych.

Oprócz zapewnienia jak najlepszych warunków pracy, staramy się stworzyć dobrą atmosferę w zespole poprzez różnego rodzaju zajęcia integracyjne. Organizujemy m.in. imprezę plenerową Majówka z AGATem, spotkanie świąteczne Choinka z Agatem, rajdy rowerowe, zawody strzeleckie i inne formy aktywności.

Dzięki tym działaniom możemy stworzyć zespół zaangażowanych pracowników, oddanych profesjonalistów, którym zawdzięczamy nasze sukcesy i zadowolenie naszych klientów.

Galeria
Święta z Agatem 2020
Majówka z Agatem 2019
25-lecie AGAT SA